Spotkania i wyjazdy zawodoznawcze

opublikowane: 5 maj 2016, 02:20 przez Dorota Olejnik
Uczniowie z klas III w dniach 26 i 27 kwietnia 2016 uczestniczyli w wyjazdach do szkół ponadgimnazjalnych w Górze. Dnia 26.04.2016 Liceum Ogólnokształcące w Górze zaprosiło uczniów na ,,Drzwi Otwarte Szkoły".  Uczniowie uczestniczyli w przygotowanym programie ,,Zaplanuj swoją przyszłość z Mickiewiczem". Dnia 27.04.2016 Zespół Szkół w Górze również zorganizował ,,Drzwi Otwarte". Trzecioklasiści uczestniczyli w programie ,,Kocham Cię szkoło ! ", a następnie brali udział w zajęciach związanych z kierunkami kształcenia w szkole. W wyjazdach zawodoznawczych do szkół ponadgimnazjalnych w Górze uczestniczyło 67 uczniów z klas III
Dnia 28 kwietnia 2016 w naszej szkole promowały się szkoły z powiatu rawickiego. Uczniowie z klas III zapoznani zostali z ofertą edukacyjną w Liceum Ogólnokształcącym nr 1, Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu i Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Bojanowie. Informacje o szkołach poparte były prezentacjami multimedialnymi. 
Uczniowie z klas III uczestniczący w wyjazdach i spotkaniach zawodoznawczych mogli wybrać ,,coś dla siebie" z ciekawie  przedstawionej oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych z powiatu górowskiego i rawickiego.
Comments